szybki kontakt
667 999 936

Ze względu na specyfikę obiektu, w którym spotykamy się z bezpośrednim kontaktem żywych organizmów (fauną i florą) z powierzchniami użytkowymi - świadczone przez Aqua Serwis SA usługi gospodarcze realizowane są z zachowaniem największych rygorów sanitarnych i hodowlanych.

 

serwis-gospodarczy1

 

Na co dzień czyszczeniu i konserwacji podlegają powierzchnie poziome (w tym prawie 500 m² posadzek wykonanych w technologii Artbeton oraz ponad 8000 m² posadzek z żywicowanego betonu), powierzchnie pionowe - obejmujące fasady szklane (2 300 m²), elewację z Corianu (6000 m²) oraz płyt HPL (1 500 m²). Specyficzną dla obiektu powierzchnią podlegającą opiece serwisowej jest również struktura tzw. sztucznych skał o powierzchni 18.000 m².

Szczególne miejsce w obszarze serwisu gospodarczego stanowi obsługa prawie 1000 m² szyb akrylowych, których utrzymanie w czystości wymaga szczególnej uwagi, ze względu na rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Zapewnienie czystości akryli od wewnątrz zbiorników ekspozycji wymaga zaangażowania wysoko wykwalifikowanej ekipy płetwonurków oraz użycia specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do wykonywania prac podwodnych.

 


serwis-gospodarczy2

mapa strony    /      kontakt

backtotop

Copyright 2015 - Aqua Serwis SA. All rights reserved.